Hakkımızda

Biz Kimiz?

Çikolata tutkusu çocukluğumuzdan taşıdığımız,  bizi o günlere götüren nadir tatlardan biridir. Gülümseten, mutluluk veren bu tadın peşinden gitmeye ve bu mutluluğu herkese bulaştırmaya karar verdik. 

2008 kadın girişimi projesiyle başlayan bu hayali, global markaların ışığında büyütüp CHOCCO’M a dönüştürdük. Fabrikasyon üretim çoğaldıkça, yapay bir lezzete dönüşen çikolatayı kurtarmak için, Kadın gücümüzü birleştirdik. El ürünü çikolatalarımıza doğal ve katkısız lezzeti sunmayı amaç edindik.   

12 yıl boyunca mutluluğumuzu çikolatayla temperledik. Lezzetlerin keşfine çıktık.  Ürettik, büyüdük, olgunlaştık ve kabuğumuz kırıldı. İçimizdeki aşkı bugüne kadar en beğenilen, özenle hazırlanan reçetelere döktük ve siz değerli çikolata severlerin beğenisine sunduk. 

CHOCCO’M doğallığın kaynağından, doğanın zenginliğinden, sihirli formüller içeren çikolatalar yarattı. Onları doğanın güzelliğini yansıtan sanatla buluşturdu. Hissettiğimiz, gördüğümüz, tattığımız tüm mutluluğumuzu sizinle paylaşıp, çoğalmak dileğiyle…

Çünkü mutluluk bulaşıcıdır. 

CHOCCO’M

Sahip Olduğu ISO22000 sertifikalarıyla tebessüm atölyemiz, bugün Türkiye’de birçok çikolata firmasının tedarikçisi ve perakendede satılan birçok çikolata markasının üreticisi haline geldi. 

Her biri el yapımı olan, doğal ve en tercih edilir ürünleri harmanladığımız çikolatalarımız, spesiyal çikolatalar ve ailemize yeni eklediğimiz 6 çeşit sanat kokan tablet çikolata olmak üzere sizlere sunup mutluluk bulaştırmaya devam ediyor. 

Sanat dolu bir lezzeti tatmaya hazır mısın?

NEDEN EL YAPIMI ÇİKOLATA?

Dünya’nın en kaliteli kakao çekirdeklerinden yapılan Chocco’m çikolataları %100 doğal ve el yapımı olarak üretilmektedir.

– Gerçek çikolata lezzetlidir.

 – Yaratıcı ve farklı seçenekler sunar.

 – Üretim tekniği çikolata lezzetini   etkileyen önemli bir faktördür.

 – Büyük lezzetleri yaratan asıl unsurlar   formüllerdeki küçük farklardır. 

CHOCCO’M   %100 el yapımı, katkısız çikolatalarını sevdikleriniz için özel olarak hazırlıyor ve paketliyor. En güzel anılara lezzet ekliyor.